Cемінар в середмісті Києва
"ПАМ'ЯТКИ ЯК ВОНИ Є"

7 червня 2018 року
Cемінар в середмісті Києва
"ПАМ'ЯТКИ ЯК ВОНИ Є"

7 червня 2018 року
Шановні друзі, колеги!

Вчора нашою Лабораторією започатковано серію семінарів «Пам'ятки як вони є» у формі виїзного просвітницького заходу з безпосереднім ознайомленням в середмісті Києва з критеріями відбору та оцінки об'єктів культурної спадщини за видовими ознаками. Вчора для безпосереднього ознайомлення були запропоновані такі види об'єктів археологічні, архітектурні, історичні, об'єкти містобудування та ландшафту. Особлива увага була приділена процедурі обліку та визначення категорій пам'яток. Учасники семінару отримали практику вирізнення видів пам'яток на конкретних прикладах, отримали інформацію про вітчизняні законодавчі вимоги, методи та види діяльності щодо збереження культурного надбанні. Додатково, за пропозицією учасників семінару, нами була приділена увага практиці використання в Україні засад Ризької хартії про автентичність та історичну реконструкцію культурної спадщини (2000 р.)та Конвенції про охорону архітектурної спадщини Європи (Гранада, 1985 р., ратифікована у 2006 р.) Ми передбачаємо поширювати практику виїзних просвітницьких заходів з ознайомленням зі специфікою збереження пам'яток та роз'ясненнями законодавчих вимог, порядків здійснення процедур та прав містян на культурне надбання.
Семінар провела Ольга Рутковська (мистецтвознавець, дійсний член НК ІКОМОС України, практичний досвід діяльності зі збереження культурного надбання понад 25 років).
Слідкуйте за нашими анонсами!
Підтримати проект
Наша команда
Громадський діяч, співзасновник ГО "Громада Андріївський узвіз"
Мистецтвознавиця, членкиня Національного комітету ІКОМОС України та Національній спілці художників України, співзасновник ГО "Громада Андріївський узвіз"
Громадський діяч, співзасновник ГО "Громада Андріївський узвіз"
Соціолог, аналітик, співзасновник ГО "Громада Андріївський узвіз"
Подати заявку на участь
КОНТАКТИ ЛАБОРАТОРіЇ
Лабораторія в соціальному простору:
Made on
Tilda