"ВІД ПРОТЕСТУ ДО КОНСТРУКТИВУ"
інтерактивний семінар Віталія Білецького
16 березня 2018 року
"ВІД ПРОТЕСТУ ДО КОНСТРУКТИВУ"
інтерактивний семінар
16 березня 2018 року
Друзі, ми вдячні всім хто відвідав Школу громадянина нашої лабораторії "Час Надбання" і попрацював на інтерактивному семінарі Vitaliy V. Beletskiy "Від протесту до конструктиву".
Під час заходу відбулась продуктивна робота з обговорення причин та наслідків протестних дій на прикладі конфліктних ситуацій в центральній частині та Подільському районі м. Києва, їхніх форм та витоків, можливостей реалізації прав мирними методами активного впливу громадськості. Учасники долучились до детального обговорення вже опублікованих аналітичних досліджень міжнародних експертів та власного досвіду протестних рухів. Важливою частиною нашої роботи є методичне узагальнення правової складової протестних рухів, прав, обов'язків та обмежень громадян, всього спектру впливу на діяльність влади та методів формування конструктивної позиції громадських об'єднань.
У співпраці з Українським товариством охорони пам'яток історії та культури та за системної підтримки Центру пам'яткознавства НАНУ, за дієвої участі сьогодні Владислав Дума, Сергій Куценко, Алекс хаврат нами напрацьовано перспективне спрямування найближчих заходів Школи громадянина.

Дякуємо всім хто долучився, чeкаємо вас на наступних заходах!

Слідкуйтe за анонсами!


ПРИЄДНАТИСЯ
Наша команда
Віталій Білецький
Громадський діяч, співзасновник ГО "Громада Андріївський узвіз"
Ольга Рутковська
Мистецтвознавиця, членкиня Національного комітету ІКОМОС України та Національній спілці художників України, співзасновник ГО "Громада Андріївський узвіз"
Євгенія Фельдман
Громадський діяч, співзасновник ГО "Громада Андріївський узвіз"
Богдан Мотузенко
Соціолог, аналітик, співзасновник ГО "Громада Андріївський узвіз"
Подати заявку на участь
КОНТАКТИ ЛАБОРАТОРіЇ
Лабораторія в соціальному простору:
Made on
Tilda