"Зберегти не можна зруйнувати"
прем'єра фільму-розслідування
28 лютого 2018 року о 17.00
"Зберегти не можна зруйнувати"
прем'єра фільму-розслідування
28 лютого 2018 року
Друзі, 28 лютого 2018 року у дискусійному клубі нашої лабораторії, за підтримки Українського товариства охорони пам'яток історії та культури та
ГО "Громада Андріївський Узвіз" відбулась довгоочікувана прем'єра фільму-розслідування "Зберегти не можна зруйнувати", створеного Благодійним фондом "Харків з тобою", Ctrl+S Закон на захисті культурної спадщини, режисера Павла Сіроменко та сценаристки Татьяна Омельченко.
На нашему майданчику відбувся другий в Києві презентаційний показ чудового результату кількамісячної кропіткої роботи з величезним матеріалом, опрацьованим на прикладах Харкова, Києва, Львову, Одеси, Полтави, Івано-Франківська, Ужгорода із залученням близько 50-ти експертів.
В дискусії брали активну участь Марина Бур'янова, Виктор Гриза (Viktor Griza), Марина Кучеренко, Віталій Білецький (Vitaliy V. Beletskiy), Горошко Олена (Goroshko Olena), Олена Бекетова (Ребека Бека (Elena Rofe), Olena Kupina, Василь Карапулько,Воронецький Юрій, Сергій Куценко, Женя Фельдман та всі бажаючі. Модерувала захід Ольга Рутковская.
Найбільш актуальні теми обговорення лежали в площині суспільних зусиль в удосконалення правового поля, необхідності нових форм популяризації та актуальності надбання, можливостях подальшого розвитку проекту Ctrl+S Закон на захисті культурної спадщини і, звичайно, трансляції фільму-розслідування для широких верств громадян України.
Ми вітаємо колег з Харкова з чудовою роботою, що є справжнім досягненням в царині популяризації цінностей культурного надбання!
Дякуємо всім хто слідкує за нашими новинами! Долучайтесь!
ПРИЄДНАТИСЯ
Наша команда
Віталій Білецький
Громадський діяч, співзасновник ГО "Громада Андріївський узвіз"
Ольга Рутковська
Мистецтвознавиця, членкиня Національного комітету ІКОМОС України та Національній спілці художників України, співзасновник ГО "Громада Андріївський узвіз"
Євгенія Фельдман
Громадський діяч, співзасновник ГО "Громада Андріївський узвіз"
Богдан Мотузенко
Соціолог, аналітик, співзасновник ГО "Громада Андріївський узвіз"
Подати заявку на участь
КОНТАКТИ ЛАБОРАТОРіЇ
Лабораторія в соціальному простору:
Made on
Tilda